دوره آموزش آکروباسی

آموزش آکروباسی

صفحه نخست

بهترین راه برای شروع پاراگلایدر آکرو این است که ابتدا آن را با یک متخصص در این ورزش هوایی امتحان کنید. اساتید مجرب در این زمینه میتوانند بسیار برای شما مفید باشند،حتی داستان ها و خاطراتشان هم پر از نکات قابل توجه است. 

اگر می‌دانید آکرو پاراگلایدر چیست، خطرات ذاتی آن را درک کرده‌اید و همچنان می‌خواهید آن را تمرین کنید، مرحله بعدی به آموزش فعلی شما بستگی دارد. باید بدانید که آکرو پاراگلایدر به طور کلی به عنوان یک زیر جموعه از پاراگلایدر، یک ورزش جدی در نظر گرفته می شود، و چیزی نیست که به سادگی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران به جز خودتان، وارد آن شوید. ایمنی شما در حین انجام این ورزش تا حد زیادی به پیروی از یک مسیر پیشرفت طبیعی بستگی دارد.
مهم نیست که تازه وارد هستید، اگر این نکته را در ذهن داشته باشید، این کار را به درستی انجام خواهید داد! به یاد داشته باشید که حتی کسانی که گواهینامه پاراگلایدر خود را دارند باید برنامه ریزی کنند تا قبل از اینکه این ورزش را شروع کنند ،باید مدت زمان طولانی، ماه ها یا حتی سال ها، را برای بهبود مهارت های خود صرف کنند.

شما بعد از مدتی تمرین احساس آرامش در آسمان را تجربه خواهید کرد و زمانی که این احساس را تجربه کنید میتوانید پیچ های بیشتر و زوایای سخت را هم امتحان کنید و همزمان که از پرواز لذت میبرید خود را به چالش بکشید.تمرین دائمی و مداوم زیر نظر افراد مجرب جزء اساسی این ورزش است.

دوره آکروباسی

چگونه می توانم پاراگلایدر آکرو را شروع کنم؟

ثبت نام دوره
دوره اکروباسی

هر آنچه که باید درمورد دوره آکروباسی بدانید. اگر سوال خود را نیافتید با پشتیبان تماس بگیرید.

سوالات متداول